Андрій Абрамов

Область: 
Київська

Військовий 72-ої ОМБР старший лейтенант Андрій Абрамов був тяжко поранений. 26 липня його доставили у важкому стані до лікарні Ростовської області, м. Гуково.

Завдяки допомозі волонтерам "Мега-Поліграф" та нашому консулу 1 серпня літаком був доставлений до Києва, в той же день була проведена операція - видалення гематоми з голови та операція на нозі, також видалення осколків та оброблення ран.

Знайти пораненого в лікарні міста Гуково, дізнатися про його стан, уточнити, як можливо його доставити на Батьківщину, - всім цим волонтери займалися останні кілька днів. Найстрашнішим повідомленням був висновок лікарів, що Андрія не можна транспортувати, настільки він важкий. Але через добу, 29 липня, стало відомо, що він прийшов в себе і його можна доставити в Київ. Літак з досвідченими лікарями готовий був вилетіти за Абрамовим та іншими пораненими ще в середу вранці. Але міністерство закордонних справ Росії майже дві доби не давало на це дозволу.

Український консул вважає, що таким чином наших хлопців хотіли схилити залишитися на лікування там і потім перейти на сторону ворога. Але українська сторона робила все, щоб евакуювати своїх громадян.
За словами лікарів, у Андрія серйозна травма головного мозку, важкі осколкові поранення плеча та обох ніг. Після нейрохірургічної операції йому явно знадобиться допомога травматологів. Українські фахівці вважають, що допомогу нашому офіцерові надавали адекватну.

На сьогодні, 19 серпня, стан нашого Героя стабільний, переведений з реанімації до палати, але є проблеми з пам'яттю та ногою (будуть проводитись ще операції).

На Андрія очікує довгий час реабілітації, на що, звичайно, потрібні будуть кошти, тож просимо всіх бажаючих допомогти матеріально перераховувати кошти його дружині, на картку Приватбанку номер: 5168755316011408 Абрамова Ірина Валеріївна.

Дякуємо за розуміння і допомогу!!! Молимося і бажаємо швидкого одужання нашому ГЕРОЮ!!!!

 

Social Share