Чернівецька

Роман Кукушкін
Чернівецька
 область

У Львівському військовому госпіталі перебуває Роман Кукушкін. Він народився в селі Новоселиця Кельменського р-ну Чернівецької обл. Ріс звичайним українським хлопчиком. Помер батько.

Гринчук Євгеній Миколайович
Чернівецька
 область

Гринчук Євгеній Миколайович (1995 р.н.) наразі перебуває у реанімації Київського військового шпиталю.

Євгеній з Чернівецької області, мобілізований та потім перейшов на контрактну службу, підірвався на міні 02.02. 2016 року біля села Березівське Попаснянського району Луганської області. Тоді поряд з ним загинуло двоє побратимів.

Стан: стабільно важкий.

Євген з багатодітної родини, їм потрібна наша допомога та підтримка.

Картка приват: 5168 7572 8566 0496 (Гринчук Євгеній)

Самойлов Денис
Чернівецька
 область

Самойлов Денис (25.10.1980 р.н)  мобілізований в 4-ту хвилю, 25-та бригада (м.Дніпропетровськ), кулеметник.

В мирний час працював водієм таксі у Чернівцях (де й народився).

Обставини отримання травми не пам'ятає. Швидше за все, підірвались на розтяжці після повернення з Михайлівки. У Дениса перелом основи черепа, перелом скроневої кістки, перелом частини щелепи, зломані дві ключиці. Травму отримав на початку листопада 2015 року.

Два тижні перебував у реанімації клініки ім.Мечникова у Дніпропетровську у безсвідомому стані. Прийшов до себе 13-14 листопада.

Корнецький Сергій
Чернівецька
 область

35-річний Сергій 17-го жовтня у зоні АТО отримав тяжкі опіки тіла.

Тоді від іскри з труби спалахнула, як сірник палатка, яка не була оброблена протипожежною сумішшю. Хлопці за секунди вилітали з неї, а Сергій, який спав у спальнику, затримався на мить і ця мить коштувала йому дуже дорого.

Форма, яка не повинна горіти, буквально вплавилась в тіло і її відривали шматками з тіла бійця 55-ї бригади. Він отримав тяжкі опіки 70% тіла, обпечені дихальні шляхи.

Кушнір Олександр
Чернівецька
 область

Боєць 90-го батальйону Олександр Кушнір отримав осколкові поранення і контузію 9 червня 2015 в Опитному.

Внаслідок чого у нього погано функціонує ліва рука, постійні головні болі, з'явилися дефекти мови, заїкання. Сашкові необхідна довга реабілітація, повідомляє Сергій Кузьміних.

Саша за словами товаришів по службі завжди відрізнявся силою духу і неймовірною мужністю.

Ярослав Верхоляк
Чернівецька
 область

34-річний Ярослав Верхоляк згадує, коли українські бійці взяли під контроль Луганський аеропорт, його бригаду направили охороняти летовище. Там військові і потрапили під обстріл "Градів".

Перший уламок снаряду влучив Ярославу в обличчя. Розтрощив щелепу, розбив ніс і пошкодив око. Другий - потрапив у коліно.

Володимир Бойчук
Чернівецька
 область

Володя Бойчук (Чернівецька область) – автор неофіційного гімну Національної гвардії.

Добровелець і просто хороша людина. Ще з весни пішов захищати нашу Батьківщину (1 резервний батальйон Національної гвардії).

Зараз це батальйон ім. Генерала Кульчицького.

Першу ротацію провів на г. Карачун, другу – в Дебальцево, де і отримав 28.08.14 вогнепально-осколкові поранення печінки, правої нирки, легенів, кишківника.

Ходан Юрій
Чернівецька
 область

29 липня в м. Краматорськ поранили військовослужбовця топогеодезичного центру (в/ч А2308 м. Чернівці) – солдата Ходана Юрія Васильовича.

Поранений під час бойових завдань у Краматорському аеропорту уламками осколкової гранати, 47 уланків якої було витягнуто з тіла бійця.

Діагноз не втішний: контузія, поєднана краніо-фаціо-скелетна травма, забій-здавлення головного мозку важкого ступеня, також, у Юрія парез лицевого нерва, гостра лівобічна повна глухота.

Роман Кукушкін
Чернівецька
 область

У Львівському військовому госпіталі перебуває Роман Кукушкін. Він народився в селі Новоселиця Кельменського р-ну Чернівецької обл. Ріс звичайним українським хлопчиком. Помер батько.

Сергій Козак
Чернівецька
 область

Сергій Козак отримав важке поранення по дорозі зі Слов'янська. Їхня колона потрапила у засідку. Сергій був старшим провідним колони, їхав у першому БТРі. Коли їх обстріляли він втратив ліву ногу, але продовжував віддавати команди солдатам.