Житомирська

Максим Ящук
Житомирська
 область

ОНОВЛЕНО. Максиму Ящуку знову потрібні гроші на реабілітацію. Він повернувся з Ізраїлю, але досі не став на ноги. У четвер (16 жовтня) переніс операцію на хребті, перебуває в Міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги в м. Києві, біля нього мама Олена. 

Савицький Олександр
Житомирська
 область

Савицький Олександр Володимирович, 1972 р.н. м. Житомир, одружений, має сина 15 років.
Був мобілізований (третя хвиля мобілізації) і захищав нашу країну у 2014-2015 р.р. у складі 54 ОРБ, рота глибиної розвідки. Пройшов Дебальцево.
Демобілізувався, але згодом підписав контракт і почав служити в 59 бригаді, 9 батальйон.

Михайло Кабанов
Житомирська
 область

Михайло Кабанов, 41 рік,проживає в Житомирській області Коростенського району, село Веселівка, батько трьох неповнолітніх дітей..
На війні водій - механік 72 -ї механізованої бригади. Був поранений 7 лютого 2017 року під час виконання бойового завдання в районі Авдіївки внаслідок розриву танкового снаряду.

Про це повідомляє волонтер Світлана Іщук.

Юрій Кобернюк
Житомирська
 область

Юрій Кобернюк 3 березня 2016 року у зоні проведення АТО отримав важке поранення. Про це в соцмережі інформує волонтерка Світлана Іщук.

"32-річний мобілізований морський піхотинець Юрко Кобернюк із Черняхова Житомирської області. З серпня 2015 року до березня 2016 року прийма участь у бойових діях в Донецькій та Луганській областях.

Бортнійчук Андрій Миколайович
Житомирська
 область

Боротьба за збереження ноги бійця 30-ї бригади триває вже рік і сім місяців.
Зараз Андрій відновлюється після першої операції в рамках проекту "Біотех-реабілітація поранених", інформує у соцмережі волонтека  Світлaна Іщук.

22.03.2016 йому було виконано забір клітинного матеріалу, та демонтаж старого апарату з гомілки, який не допоміг зрощенню кістки, а його тривале ношення привело до запальних процесів у нозі.
Але перший вирішальний крок до одужання бійця зроблено!

Юрій Гарбузюк
Житомирська
 область

У Коростишівському районі на Житомирщині мешкає родина 28-річного Юрія Гарбузюка. Чоловік у складі 30-ї бригади з квітня 2015 року виконував бойові завдання у зоні АТО на Сході країни, мобілізований.

Уже через кілька місяців – 2 серпня 2015 під час мінометного обстрілу населеного пункту в Донецькій області, Юрій отримав осколкове поранення голови, проникаючу травму черепа та головного мозку.

Артемчук Віталій
Житомирська
 область

Артемчук Віталій Вікторович, 1990 року народження, житель смт Попільня у квітні 2015 року разом з побратимами потрапив у засідку поблизу селища Піски під Донецьком. Отримав важкі поранення в око та стегно.

Сторожук Володимир
Житомирська
 область

Володимир Сторожук - старший навідник 93-ї бригади. Родом з Попільнянського району Житомирської області.

13 липня був поранений в Пісках (кульовий перелом бедра, ногу збирали, як конструктор), пройшов довгий шлях, щоб максимально зберегти ногу цілісною та уникнути ампутації - 66 польовий госпіталь Красноармійськ, Дніпропетровськ.

Коли Володю поранили, він зробив все можливе, щоб не втратити ногу, сам затягнув джгут, сам засипав спец. порошком, щоб зупинити кровотечу, каже «був свідомий і розумів, що якщо він мусить боротись до кінця і зціпити зуби».

Ковальчук Юрій
Житомирська
 область

З 22 на 23 липня о 2 годині ночі був ВАЖКО поранений учасник АТО 24-річний Ковальчук Юрій.

Він знаходиться в Дніпропетровській обласній лікарні Ім. Мечникова, в критичному стані, в комі лікарі дають мало шансів. У нього одностороннє проникаюче поранення, черепномозкова травма.

Був мобілізований в серпня 2014 року, 17-й окремий мотопіхотний батальйон.

Юрій родом з с. Андрушки, Житомирської обл., Попільнянського району. Має маленького сина (1 рік та 7 місяців).

Номер картки його дружини: 6762 4683 1575 2406 Ковальчук Марина.

Жовба Олексій
Житомирська
 область

Олексія Жовбу на цій війні поранило двічі. Професійний військовий десантник в АТО з перших днів. Першої контузії і поранення ключиці та стегна зазнав ще торік, коли звільняли Слов'янськ. Друге поранення - перелом ноги та відкрита черепно-мозкова травма - під Дебальцевим, коли повертались із бойового завдання півроку тому.

Сергій Улітєнков
Житомирська
 область

Старшина Сергій Улітєнков – боєць 30 бригади, родом з Рівненщини! Він військовий за покликанням, понад 12 років служив у Новограді-Волинському.

З початком військових дій на Сході Сергій став на захист кордонів рідної країни. Аби боротися за мир і щасливе майбутнє кожного з нас! Проте своїм рідним чоловік не зізнавався  у тому, що воює саме у зоні АТО. Дружина почала здогадуватись про це, коли телефонні дзвінки від Сергія стали не такими частими. Це викликало перші побоювання і певну тривогу..

Сторінки