Луценко Олександр Васильович

Область: 
Житомирська

Луценко Олександр Васильович, 1982 р.н., житель Житомира. 11квітня 2014 року був мобілізований до 30-ї окремої механізованої бригади м. Новоград-Волинський. Зенітчик, спочатку оберігав спокій України в Херсонській області на кордоні з Кримом. Потім була Савур-Могила...

30 липня 2014 року танк, на якому їхав Олександр з побратимами, потрапив в засаду і згорів. Олександра було поранено в обидві ноги: прострелене ліве стегно і пошкоджені м'які тканини правої ноги. Потім був полон... Олександру надали першу допомогу в м.Сніжне, яке було підконтрольне терротистам, і разом з побратимами відправили у підвал. Знущання, важкі моральні та фізичні муки тривали до 23 серпня. В цей день Олександра і його п'ять товарищів було звільнено, за сприяння Володимира Рубана, і одразу перевезено до Дніпропетровська а потім і до Київа.

Олександру зробили декілька важких і тривалих операцій. Проходив реабілітацію в Житомирському шпиталі. Довгий час пересувався за допомогою милиць. Займався з психологом, вважаючи пережите на полі бою і в полоні. Зараз Олександр повертається до нормального життя.

Незважаючи на серйозну травму і інвалідність - працює.

Social Share