Савицький Олександр

Область: 
Житомирська

Савицький Олександр Володимирович, 1972 р.н. м. Житомир, одружений, має сина 15 років.
Був мобілізований (третя хвиля мобілізації) і захищав нашу країну у 2014-2015 р.р. у складі 54 ОРБ, рота глибиної розвідки. Пройшов Дебальцево.
Демобілізувався, але згодом підписав контракт і почав служити в 59 бригаді, 9 батальйон.
18 серпня 2017 року під час бою поблизу Водяного отримав поранення в голову з крупнокаліберного кулемета ДШК. Про це повідомляє волонтерка Світлана Іщук.
У нього діагностували проникне черепно-мозкове поранення тім'яної частки кори головного мозку та уламковий перелом тім'яної кістки з наявністю стороннього тіла, рвана рана ноги.

Олександра прооперували відразу у 61-му мобільному госпіталі, а звідти гелікоптером доставили у Дніпро лікарню ім. Мечнікова. А 28 серпня літаком у Львівський шпиталь, де на нього чекає ще одна операція: в голові залишився осколок. Після цього через місяців чотири-шість ще одна операція по встановленню пластини.

Лікарі кажуть, що народився "у сорочці" або має гарного ангела-охоронця. Стан Олександра зараз стабільний. Він піднімається і помаленько ходить, вже пережовує їжу, відновлюється мова. Ще не зовсім працездатна ліва рука та загальна слабкість.
Якщо хочете підтримати та допомогти Герою, то ось номер карточки дружини Наталії:
Приват банк 4731 2191 0416 8186 (Чернявська Наталія)

Social Share