Андрій Кирсанов

Область: 
Житомирська

Андрій Кирсанов з Овруча – десантник Житомирської 95-ї аеромобільної бригади разом зі своїми бойовими товаришами захищав Донецький аеропорт.

В одному зі шквальних обстрілів аеропорту Андрій дістав надто тяжкі поранення: 30 % опіків шкіри та понад три десятки осколків від снарядів застряли у 26-річному тілі молодого бійця. Непритомним Андрій був доставлений у реанімаційне відділення Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім.І.І.Мечнікова. З тіла десантника лікарі вийняли уже 28 осколків, та декілька із них ще залишилося. Нині Андрій прийшов до тями. Біля сина сидить його мама Валентина Євгенівна.

Попереду у хлопця не одна операція і тривалий курс реабілітації. Однокласники, друзі, земляки Андрія та небайдужі люди уже перерахували деякі кошти на його лікування. Та цього недостатньо. Кожен день і навіть кожна хвилина для Андрія - це боротьба за життя. Допоможімо йому не згаяти її. Настав час себе проявити… Згуртуймося і перерахуймо гроші для патріота-земляка і ми, пам'ятаючи при цьому незаперечну істину: Андрій захищав і нас із вами. Батьки будуть раді будь-якій допомозі, тільки б бачити сина здоровим і дужим.

Картка «ПриватБанку», 5168 7423 5364 7476, Кирсанова Валентина Євгенівна, мама.

Оновлена інформація: 
23.07.2015
Наразі Андрій у Києві готується до чергової операції на кишечнику. А поки чоловік дотримується дієти: не їсть гострого, кислого і тд. Окрім цього йому ще потрібно розробляти поранену руку, яка майже не згинається.

Social Share