Андрій Соколенко

Область: 
Кіровоградська

Андрій Соколенко, доброволець 34-го Кіровоградського батальйону територіальної оборони, працював таксистом у столиці.

Підтримував Майдан, а коли його друг Петро був мобілізований, пішов разом із ним у зону АТО. 9 серпня поблизу м. Дебальцеве Донецької обл. чоловік потрапив під мінометний обстріл. Там він отримав надзвичайно важкі поранення внутрішніх органів, голови, кінцівок.

Спочатку чоловіка лікували в Харкові, потім направили до Львова, а зараз він перебуває у київському шпиталі. Боєць уже переніс 10 операцій, його стан важкий, та він не втрачає сили духу. У Андрія є дорослий син, який так само, як і батько, з честю пройшов військову службу.

ОНОВЛЕННЯ. від Ірини Солошенко на Facebook: Андрей Соколенко умер. Приношу сочувствие его семье, сестре Миле, которая не отходила от брата... Приношу огромную благодарность всем волонтёрам, которые несли круглосуточные дежурства, всем врачам, которые лечели, каждому из вас, кто покупал лекарства и переводил деньги. Прошу всех помолиться за его душу. Прошу всех, не обсуждать и не осуждать людей, которые сделали за это время всё, что могли. Часто смерть оказывается сильнее. Позволю себе процитировать Anna Schvetsova :-"За эти 5 месяцев Андрей стал совершенно другим человеком, он стал ценить сестру, он попрощался с сыном, он причастился, он уходит спокойно" Мир твоей душе, пухом земля. Спасибо Андрей.

Social Share