Бандура Олександр

Область: 
Сумська

Олександр Сергійович БАНДУРА, 1978 р.н., командир розвідгрупи

- Говоріть скоро, я дуже погано почуваюсь, - з таких слів розпочав наше телефонне знайомство Олександр БАНДУРА. Низький чоловічий голос говорив надсилу, крізь зуби, ледь стримуючи роздратування і від вимушеної безпомічності, і від болю.

На госпітальну койку командир розвідників Олександр БАНДУРА потрапив 10 серпня. Прямо з-під Іловайська. Був перший день нашого наступу, який, як думалось, мав перерости і у повне звільнення багатостраждального міста, і у більш масштабну наступальну операцію. Та не так сталось, як гадалось….

Того дня розвідгрупа Олександра вирушила на завдання... Себе не виявляли, вивідували дислокацію, чисельність ворога... Рухаючись «зеленкою» вздовж дороги, нарвались на засаду... Те, що перед ними не бандюковичі-сепаратисти, а «спецИ», хлопці зрозуміли одразу. Надто професійно і злагоджено діяв ворог. «Чуйка» не підвела: зіткнулись із спецпідрозділом ГРУ РФ. Наші втрати: три «двохсотих» і вісім «трьохсотих». Але і тій стороні «пір»я» добряче «поскубли»!

… Те, що вдасться врятувати перебиту руку, Сашко не йняв віри: від ліктя і до плеча – розволочені м»язи, розтрощені кістки, а сама лівиця висіла на тоненькому клаптику шкіри. Права рука також уражена - кульове навиліт, але у порівнянні із лівою – «квіточки». Зі значною крововтратою, з ледь відчутним пульсом, Олександра доправили до Дніпропетровська, а звідтам – до Києва.
«Руку складали, мов пазли», - стримано коментує результат п’яти (!!!) хірургічних операцій розвідник Сашко БАНДУРА. Перебиті нерви не поспішають загоюватись, дають сильний біль…
Із перших успіхів: ледь-ледь ворушаться пальці. Хірурги Олександра хвалять, захоплюються його мужністю, але в прогнозах поки що обережні.

Вдома, на Сумщині, Сашка Бандуру чекає кохана, але усі його думки ТАМ, біля хлопців, котрі, можливо, саме в цю хвилину вирушають у розвідку ворожими тилами…

Для довідок – 095 356 93 99 волонтер ГФ «Суми» Тетяна
 
Допомога пораненим військовим – З ПОЗНАЧКОЮ ДЛЯ О. БАНДУРИ:
Громадський фонд «СУМИ»
СФ ПриватБанк
Рахунок: 26001055020584
МФО: 337546
ЄДРПОУ: 39364679
 
Dollar
BENEFICIARY: Community foundation SUMY
ACCOUNT: 26004055014382
BANK OF BENEFICIARY: PRIVATBANK, DNEPROPETROVSK, UKRAINE
SWIFT CODE: PBANUA2X
INTERMEDIARY BANK: JP MORGAN CHASE BANK, New York, USA
SWIFT CODE: CHASUS33
CORRESPONDENT ACCOUNT: 0011000080

Euro
BENEFICIARY: Community foundation SUMY
ACCOUNT: 26005055015540
BANK OF BENEFICIARY: PRIVATBANK, DNEPROPETROVSK, UKRAINE
SWIFT CODE: PBANUA2X
INTERMEDIARY BANK: JP MORGAN CHASE BANK, New York, USA
SWIFT CODE: CHASUS33
CORRESPONDENT ACCOUNT: 0011000080

Social Share