Деревянко Володимир

Область: 
Вінницька

Володимир з Вінниці, 47 років - професійний боксер, у якого майже паралізовані обидві руки після поранення (права зовсім не працює, лівою із страшним болем поки може утримати чашку, але динаміка негативна)...

Мені важко уявити, як це сильному спортсмену залишитися калікою! У Володі нікого немає, він живе один. І зовсім ніяких фінансових надходжень: ані державної допомоги, ані зарплати, адже працювати не може!

Коли Володимир лікувався в ЛШД в Києві, йому побратими і небайдужі люди передавали гроші, але він відмовлявся або все передавав молоденьким хлопчикам на лікування! Володя не роздумуючи пішов добровольцем в АЗОВ, в запеклому бою під Іловайськом отримав кулю снайпера в шию, чудом вижив.

Його найкращий друг-борець і побратим в тому бою загинув і Володимир дуже важко переживає його втрату.

Куля снайпера увійшла Володимиру в нижню щелепу, розірвала її, пройшла через шию і вийшла біля хребта. Перебила позвонки, зачепила нерви, тому руки не працюють. Також не працює пів обличчя і він важко говорить - зачепило голосові зв´язки. Права рука віднялася вже після лікування у шпиталі і реабілітації.

Але він не пішов до лікарів одразу. Сказав: «Навіщо держава буде витрачати на мене кошти? Хлопці ж в коридорах лежать, палати переповнені, а тут ще мої проблеми...»

Зараз Володя проходить курс уколів у Вінницькому шпиталі, але безрезультатно.

Давайте будемо разом допомагати одиноким пораненим бійцям, які залишились зі своїми потребами наодинці.

Картка «ПриватБанку», 5168 7572 7214 9545, Деревянко Володимир.

Social Share