Дмитрієнко Андрій

Область: 
Житомирська

Житомирянину, старшому солдату й старшому кухарю військової частини 8-го армійського корпусу Андрію Дмитрієнку, який отримав важке осколочне поранення ноги і наразі перебуває у Львівському військовому госпіталі, терміново потрібні гроші на лікування.

Пункт управління 8 армійського корпусу в районі виконання завдань був обстріляний 21 серпня близько 5 години ранку. Вогонь по позиціях військових вівся з реактивних систем залпового вогню «Ураган» з території Росії. Під час обстрілу господарчий пункт був повністю знищений.

Внаслідок обстрілу тоді загинуло 5 військовослужбовців, більше 10 чоловік отримали поранення, в тому числі й Андрій. Він дивом залишився живий, але осколками йому розтрощило ліву ногу.

У госпіталі солдату Дмитрієнку зробили декілька складних операцій, але його стан залишається важким, і лікарі поки-що утримуються від прогнозів.

Колектив управління 8 армійського корпусу звертається до громадян з проханням матеріальної допомоги для військовослужбовця.

Дмитрієнко Андрій В'ячеславович
Карта Приватбанку: 6762 4683 0345 7265

Телефон мами (093)3018629.

Оновлена інформація: 
15.03.2016
Після обстрілу рятувати життя бійця взялися у Дніпропетровську, далі 4 місяці Андрій провів у Львові, після його перевели у рідний Житомир. Півтора роки операцій, витяжок, апарат Ілізарова, численні походи до лікарів. На лівій стопі майже не залишилось м’язової тканини. Із-за цього пішла деформація стопи. Чим це погано? По-перше Андрій не зможе ходити. По-друге – щоб дати можливість в майбутньому стати на ногу, треба …ампутувати кінцівку трохи нижче коліна! Далі пропонується поставити протез. Чешські лікарі беруться за випадок Андрія. Вони можуть врятувати його ногу і допомогти знову ходити. Попередня вартість курсу лікування 4500 Євро

Social Share