Гайдабрус Сашко

Область: 
Сумська

У Харківський військовий шпиталь його привезли з-під Щастя. САШКО ГАЙДАБРУС (20.08.1982р.) – військовослужбовець 92 механізованої бригади - постраждав не від кулі чи міни. На лікарняне ліжко його вклали вороги, на яких немає ради, - сирість бліндажа й нічні морози спровокували загострення артрозу кульшового (по-рос. – тазобедренного) суглоба. Хвороба знаходиться на стадії, коли єдиним порятунком є протезування суглоба. Оскільки хвороба не була класіфікована як військова травма, оплата операції (від 50 тис. грн.), лікування та реабілітації - проблема сім’ї, де росте 4-річний син Микита та чекають народження другої дитини. У розмові з волонтерами Сашко просив не викладати в соціальні мережі його фото: «Соромно, - каже, - у людей просити, бо є такі солдати, яким більше треба». 

Громадський фонд "СУМИ"/Community foundation SUMY  майже зібрав кошти на дороговартісну операцію, але потрібна буде ще тривала реабілітація.

Тож для небайдужих оприлюднюємо дані карти дружини Гайдабрус Юлії Григорівни – Приватбанк 4149497817902457, де з вдячністю збиратимуть кожну Вашу копійку. 

Телефон для зв’язку - 099-917-04-67 – волонтер ГФ «Суми» Світлана.

Social Share