Гойко Денис

Область: 
Житомирська

Денис Гойко. 23 роки. Старший лейтенант і військовий оператор, родом із Новограда-Волинського, рік тому закінчив університет.
В АТО – з травня, і це була його п'ята ротація. На фронт пішов по секрету від мами, знав тільки батько. Батьки зараз постійно разом з сином.
Після Дебальцевого приїхав на відпочинок у Краматорськ. Були у вагончику і Денис запропонував вийти на вулицю. Майже зразу біля них вибухнув снаряд. Коли хлопець отримав поранення, пам’ятає тільки, що штовхнув хлопця поперед себе в окоп. Потягнувся за другим, але не встиг. Той загинув.
Денис упав в окоп – через поранення в спину не відчував ніг. Хтось затягнув його в вагончик, коли закінчився обстріл, його відправили у шпиталь. Поранення в спину, в стегно, ноги – всього десять наскрізних. Ліва рука нижче ліктя закріплена тепер залізними болтами
Хлопець переконаний оптиміст. Веселий і щирий. Одужує швидше, ніж прогнозували лікарі. Але лікування попереду ще довготривале. А потім реабілітація. На все потрібні немалі кошти.

Для тих, хто бажає допомогти Денису Гойко, номер карти «Приватбанку» 6762 4683 1579 6767 Гойко Світлана Федорівна (мама).

Оновлена інформація: 
17.07.2015
Після чотирьох місяців лікування в Німеччині Денис повернувся в Україну, де на нього чекає тривала реабілітація.

Social Share