Ігор Лук'янець

Область: 
Житомирська

26-річний Ігор Лук’янець з Новоград-Волинського потребує допомоги.  14 липня Ігор з товаришем пішли у розвідку на позиції терористів на Луганщині.

Пробули серед бойовиків цілий день, встигли передати своїм всі дані про ворожі вогневі точки, кількість зброї і людей і вже коли повертались назад, бойовики зрозуміли, що хлопці чужі і відкрили по них вогонь.

Ігор Лук’янець отримав наскрізне поранення живота, внутрішніх органів, кісток тазу і втратив багато крові. Товариш зміг дотягнути Ігоря до своїх, військовим вертольотом його доставили до Харкова, а потім перевезли до Києва. 

Зараз Ігор бореться за життя у реанімації Київського військового госпіталю. 

Стан дуже тяжкий: посттравматичне гнійне запалення черевної порожнини, велика кількість осколків у кишечнику, перитоніт (фото надане і дозволене мамою).
Українські лікарі з такими страшними травмами зіткнулися вперше.  Досвід подібних надскладних операцій є закордоном. 

13 серпня Ігоря відправили до Ізраїлю на лікування.  Будь ласка, допоможіть врятувати Ігоря Лук’янця!

Картка ПриватБанку 5168 7572 2870 0433

Отримувач: Лук’янець Галина Олександрівна (мама)
Телефон Галини Олександрівни: (063)869-19-48

ОНОВЛЕННЯ від Волонетрської сотні (на 30 серпня):

"Игорь Лукьянец радует нас очень-очень хорошими новостями. Состояние все еще тяжелое, но врачи уже осторожно говорят о положительной динамике.
Он даже сам почистил зубы! Это тот самый Игорь, о которым мы молились, чтобы он долетел! Сейчас тревога чуть отступила и мы полны надежд.
Напоминаем,что все еще продолжается сбор средств на его лечение, по прогнозам его ждет длительное пребывание в клинике..."

5 вересня: Стан Ігоря покращився, хоча він досі перебуває в реанімації.

23 лютого: Ігор перебуває на лікуванні в Ізраїлі.
5 квітня: Після 7 місяців лікування в Ізраїлі Лук’янець повернувся. Йому ще необхідна реабілітація, на яку потрібні кошти..
Оновлена інформація: 
13.07.2015
Наразі Ігор вдома - в Новограді-Волинському, хоча за 21 день знову вирушить на лікування у столичний шпиталь. Жодних операцій в цьому році лікарі не планують проводити Ігорю, оскільки його організм дуже виснажений. За цей рік Ігорю й так зробили 25 операцій. Чоловік вже сам помаленьку ходить і потрохи все їсть. Мама Ігоря - Галина Олександрівна надіється, що здоров'я її сина покращиться, але для цього потрібний час. Потрібна родині і фінансова допомога.

Social Share