Ігор Лєпший

Область: 
Кіровоградська

Учасник АТО 30-річний Ігор Лєпший з міста Кропивницький потребує допомоги. Після року перебування в зоні АТО в чоловіка стався психоневрологічний розлад. Він проходить лікування в приватному реабілітаційному центрі Дніпра.

"Ігор в мене єдина дитина. Хоч не мав військового білета, але його призвали. У зоні АТО був з самого початку впродовж року. Першу половину - в Артемівську, другу – в районі Краматорська. Після повернення став замкнутим. На його психологічний стан вплинули і проблеми з оформленням статусу учасника бойових дій. Бо не правильно вказали його прізвище - з буквою "е", замість "є". Впродовж року не давали статус, і він не захотів більше оббивати пороги. Через несправедливість став ще більш замкнутим. На фоні всього додалася загроза анорексії. Від психологічної допомоги відмовлявся. Я у військову частину віднесла документи сама. Статус отримав у лютому цього року.

Я почала вмовляти сина, що треба звернутися по психологічну допомогу, бо це дорога в нікуди. Він погодився поїхати у приватний реабілітаційний центр. Там перебуває другий місяць. За перший я заплатила 10 тисяч гривень, за другий 6 і треба ще близько 7 тисяч за третій. На перші два я на роботі взяла позику. Працюю швачкою. Частину грошей зібрали працівники. Я їм усім дуже вдячна. На третій місяць вже немає можливості знайти гроші. А переривати лікування не можна, бо є позитивна динаміка. Я навіть по розмові чую, що мій син повертається до колишнього. Дуже прошу людей і вірю, що не залишаться байдужими, що допоможуть нам. Світ не без добрих людей", - розповіла Gazeta.ua мати Валентина Лєпша.

Реквізити для допомоги:

картка Приватбанку - 5168 7420 2463 6643 (Лєпша Валентина Іванівна), тел. 095 319 23 02.

Social Share