Ігор Вікторович Пецик

Область: 
Вінницька

Ігор Вікторович Пецик зі Жмеринки мужньо захищав український кордон у зоні АТО. Боєць обгорів унаслідок вибуху. Нещасний випадок стався від прямого попадання вибухової речовини у ємність із бензином, біля якої був солдат- повідомляє Газета "Місто"
В результаті Ігор отримав розрив лівої легені та опік 4-го ступеню. Українського захисника прооперували в Харкові.  У Ігоря обгоріло майже 50 відсотків всього тіла.

- Зараз Ігор проходить лікування у Вінницькому шпиталі, ось нещодавно відпустили додому на кілька днів, - розповідає мати солдата Наталя Оберемок. – Раніше ми були у Харкові - там у опіковому відділенні Ігорю зробили чотири операції по пересадці шкіри. Лікувалися у Києві, там провели п'яту операцію. Зараз потрібні операції на руках - у сина повністю згоріли сухожилля. Лікарі кажуть, що потрібно ще років два на лікування і реабілітацію, щоб він зміг хоча б ложку тримати у руках.

За словами матері бійця, зараз усі витрати на лікування лягли на плечі родини.

- Коли ми були в Харкові, нам допомагали волонтери, - каже Наталя Оберемок. - Зараз нам не допомагає ніхто. Зверталися у військкомат, звідки відправили запит у військову частину Ігоря, там нарахували 2000 гривень. Це все, що ми отримали за два місяці.

Для відновлення нормальної життєдіяльності бійця потрібна тривала реабілітація. Тож рідні сподіваються, що не залишаться зі своєю бідою сам на сам, і обов'язково знайдуться люди, які допоможуть їхньому сину.

Телефон: (068) 056 03 07.
Карта «ПриватБанку», 4149 4978 1110 0181, Оберемок Наталя Анатоліївна, мати.

 

Social Share