Ільчишин Олександр Михайлович

Область: 
Чернігівська

Ми продовжуємо нашу рубрику «Герой України». Люди, які стали на захист нашої держави, зараз самі потребують допомоги.

25-річний Олександр Ільчишин з Чернігівщини. Ще в березні бійця призвали в зону АТО, до 41-го батальйону територіальної оборони «Чернігів-2». Разом з побратимами Олександр визволяли Слов’янськ, Красний Лиман та Попасну. 9 серпня, під Дебальцево, їхній батальйон передислоковувався на інший блок-пост.

Раптово почався обстріл бойовиками, в результаті чого танк,  в якому їхав Олександр підірвався на міні. Військовий отримав осколкові поранення лівої руки та ноги, перелом ліктьової кістки та роздроблення стопи. Першу допомогу бійцю надали в Артемівській лікарні, де йому встановили апарат Єлізарова. З 14 серпня хлопець проходив лікування в травматологічному відділенні Київського шпиталю. І вже 26 серпня Олександра Ільчишина доставили на реабілітацію в Ірпінський госпіталь. Коли до виписки залишався день, 31 серпня, в Героя почались різкі болі в животі. Лікарі прооперували бійцю 12-ти палу кишку, в нього тріснула язва. 2 вересня в Олександра зупинилось серце, перед тим в сні він закричав: «Мені приснився бій, мене викинуло».

Зараз Герой перебуває в Київському госпіталі. Він уже більше півтора місяця в комі. Лікарі борються за життя Олександра та запевняють матір, що надія є. Адже хлопець, що відчайдушно бореться за життя, уже ледь помітно, але почав рухати віками. Мати бійця вірить, її син зможе вижити, поте потрібні значні кошти на лікування.

Давайте допоможемо врятувати молоде життя Героя! Він не боявся захищати нашу державу, проте зараз Олександр перебуває на межі буття і смерті. 

Картка «ПриватБанку», 4149 4978 0146 5701, Ільчишин Олександр Михайлович.

Ось відео:
https://vk.com/videos-58015400?z=video-58015400_170648165%2Fclub58015400

Social Share