Конфеткін Антон

Область: 
Дніпропетровська

20-річний Антон Конфеткін через важкі поранення перебуває у київському військовому госпіталі. Хлопець потрапив під обстріл "Градом" в зоні АТО.

Сім'я Конфеткіних проживає у Дніпропетровську, там майбутній солдат закінчив школу, працював водієм. У вересні 2013 пішов служити у військо за контрактом. Служив у Дніпропетровську, Харкові, Запоріжжі. У зоні АТО перебував з 1 травня у складі 25-ї Дніпропетровської повітряно-десантної бригади. Захищали від бойовиків луганський аеродром. Поранення Антон отримав 7 серпня, коли віз воду у бригаду.

"Він служив водієм у підрозділі забезпечення. Доставляли продукти харчування та воду. Вдвох з сержантом їхали на машині по воду, коли їм повідомили про атаку "Градом". Хлопці зупинили машину і втекли в укриття. Антон сховався в будівлі, закрив голову руками. Після вибуху відчув біль у спині", — розповідає мати солдата Неля Конфеткіна. Вона доглядає сина у госпіталі. Через важкі поранення Антону видалили нирку та частину селезінки. Також він отримав пошкодження підшлункової залози. Після отриманих травм Антон переніс декілька операцій, проте лікарям так і не вдалось повністю нормалізувати роботу організму. Зараз Антон перебуває у стабільно важкому стані.

"Кажуть, що було б добре, аби його вивезли за кордон. Швидше б на ноги поставили", — говорить брат військового Артем Конфеткін. На таке лікування у сім'ї коштів не має. Неля Конфеткіна каже, що ліків в госпіталі вистачає, проте незабаром хлопцю будуть робити ще одну операцію. Зараз Антоном опікується сім'я та волонтери.

Реквізити для допомоги: Картка Приватбанку: 5104 7700 0606 2584 на ім'я Конфеткіна Неля Петрівна

Джерело: gazeta.ua

Social Share