Кравчук Олег

Область: 
Закарпатська

Потрібна ваша допомога. Олег Кравчук – старший прапорщик 128-ої окремої гірсько-піхотної бригади у результаті вибуху під Дебальцевим отримав важкі травми та опіки. 40 відсотків його тіла обгоріли. Найбільше вражені верхні кінцівки та обличчя. За його життя борються в Харкові, проте цілковитого одужання тамтешні лікарі не обіцяють. Тривалу реабілітацію боєць може пройти за кордоном, проте для цього потрібно 200 тисяч доларів США, яких родині знайти самотужки не вдасться. Таку суму родині самотужки зібрати не вдасться, тож кожен небайдужий може долучитися до порятунку захисника

З такого питання розпочинається чи не кожен день, коли вдається поговорити з Іриною Кравчук – дружиною пораненого бійця. Вдома на неї чекають четверо дітей, які по черзі хочуть почути свою маму. Жінка вже третій тиждень в Харкові біля чоловіка, за здоров’я якого борються медики опікового центру. В родині, як тільки дізналися про трагедію, почали шукати можливість врятувати життя захиснику. Дружина подалася до чоловіка, а її мати почала опікуватися  дітьми. Допомагає також рідна сестра Ірини.  Щодо фінансової допомоги, то тут, як кажуть, зі світу по нитці.

Телефон дружини, Ірина: (068) 996 98 10, (063) 351 38 86.
Картка «ПриватБанку», 6762 4683 1464 1832, Кравчук Олег Олександрович.

Оригінал: http://zakarpattya.net.ua/Zmi/134412-Za-zhyttia-zakarpatskoho-biitsia-Ol...

Оновлена інформація: 
05.08.2015
Олег вже почуваться краще. Наразі перебуває вдома. Лікувався в Угорщині. Наступну операцію (пластичну) Олегу планують зробити за 1.5 роки.

Social Share