Макаров Олександр Вiталiйович

Область: 
Запорізька

Макаров Олександр 1965 р.н. мобiлiзований 25.04.2014р. З червня 2014 р.перебував в зонi АТО. 5.09.2014 р. тяжко поранений мiною пiд с.Широкiне Новоазовського району (пiд Марiуполем). Була вiдiрвана права рука вiд плеча, контузiя мозку, забиття правой легенi, розрубаний живiт, обпалене праве око, вирванi м'язи правої кистi.

Дякуючи товаришу, який не покинув на полi cтiкати кров'ю, Олександр доставлений був у Марiуполь, де втрачену руку змогли пришити на мiсце, зашили й живiт. Далi Днiпропетровськ, Київ, Одеса по лiкарням вже 5 мicяцiв оперують та рука хоч вже й не гниє все одно висить, як нитка нежива. Потрiбнi ще операцii по пересадцi нервiв з ноги та спини в передплiччя.

Просили допомоги в Нац.Банку – вони вiдмовили. Заводи нашого мiста теж мовчать на нашi прохання. Одна лишилась надiя на добрих людей, якi ще вiрять в своїх захисникiв.Олександр до призову працював на швидкiй допомозi.Тепер допомога потрiбна йому самому...На останок хочеться сказати, що всi знають такi слова - «З миру по нитцi, голому – сорочка». Тобто навiть вашi 10-20 грн можуть врятувати людинi життя.

Завчасно дякуємо всiм небайдужим добрим людям якi допоможуть. 

Картка «ПриватБанку», 4149 4978 3872 9699, Макаров Олександр Віталійовиич, +380 93 79 76 526.

Оновлення (26.05.2015):

У Олександра й досі повноцінно не працює рука. Нещодавно йому зробили операцію в інституті ім. О.О. Шалімова. Тепер він може рухати плечовим суглобом, наступна операція запланована на червень в тому ж інституті. Потрiбно пересадити м'яз зi спини в руку. На жовтень чоловік записаний на прийом до канадських лікарів.

Олександра до цього часу не демобілізували, посвідчення учасника АТО та групу інвалідності він не отримав, так само й не отримує зарплати. Родина живе на заробітню плату дружини.

Попередню банківську картку заблокували через шахраїв.

Social Share