Макієнко Костянтин Володимирович

Область: 
Чернігівська

Макієнко Костянтин 1963 року народження, родом з міста Ніжин на Чернігівщині. Був мобілізований 3 вересня 2014 року. Спочатку потрапив до Гончаровська в навчальний центр в 13 батальон, а вже 14 січня 2015 року був направлений в Дебальцево. 18 лютого під час відходу був тяжко поранений під час зіткнення з бойовиками.
Спочатку його без свідомості доправили в Артемівськ, потім в Харківський госпіталь, а вже після госпіталю в Харківську клінічну лікарню у відділення політравм, де лікарям вдалося врятувати йому життя. Лікарі поставили діагноз: відкритий осколковий перелом правої ключиці зі зміщенням фрагментів, відкритий осколковий перелом тіла правої лопатки з незначним зміщенням,осколковий перелом головки правої плечової кістки, наскрізне осколкове поранення верхньої-середньої долей правої легені, контузія обох легень, підшкірна емфізема правої половини грудної клітки.
Деякий час знаходився на апараті штучного дихання.
Потребує тривалого і дорогого лікування.
Сьогодні поруч з героєм дружина, а вдома чекають діти та онука

Картка Приват банку   5168 7556 0395 6257  на ім"я дружини Макієнко Людмили Олександрівни

Оновлена інформація: 
07.08.2015
Нещодавно Костянтину зробили чергову операцію, попереду ще дві. А поки у Артемівську він вирішує питання з документами. Проходив реабілітацію у Львові.

Social Share