Максим Ящук

Область: 
Житомирська

ОНОВЛЕНО. Максиму Ящуку знову потрібні гроші на реабілітацію. Він повернувся з Ізраїлю, але досі не став на ноги. У четвер (16 жовтня) переніс операцію на хребті, перебуває в Міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги в м. Києві, біля нього мама Олена. 

Картка Приват банку, мама Ящук Олена : 4149 4978 0853 4434

На початку червня десантнику 95-ї аеромобільної бригади Максиму Ящуку на передовій під Слов'янськом куля пошкодила внутрішні органи та хребет.

Поставити на ноги його можуть лікарі в Ізраїлі, куди волонтери вже відправили Максима.

Зараз Максим вже може пересуватись на інвалідному візку, а на початку серпня разом із волонтерами в Ізраїлі вже їздив на невеличкий пікнік.

Утім, Максиму потрібні кошти для тривалої реабілітації. Вартість лікування в Ізраїль 40 000 дол. США, реабілітація – 1000 дол. США в день.

У родини таких коштів не було.

11 серпня на сторінці Волонтерської сотні з'явилось повідомлення про те, що збір коштів для Максима зупинено. Але станом на жовтень хопцю знов потрібні кошти.

Батька у родини немає. Зібрати такі гроші на лікування самі не могли. Вже зроблено три операції. Попереду тривалий курс лікування, реабілітація.

Сам Максим не скаржиться, про свою службу не жалкує, адже Батьківщину треба захищати. «Каже, головне – живий. А далі все витримає», – інформують волонтери.

Social Share