Мальований Едуард

Область: 
Житомирська

Вчора представники "Батальйону оборони краю Полісся" відвідали у Центральному військовому шпиталі бійця свого підрозділу, який разом з іншими нашими хлопцями брав активну участь в зоні АТО у складі 11-го батальйону територіальної оборони. Це наш житомирянин Мальований Едуард Миколайович.

Група у складі 26 війсьовослужбовців потрапила у засідку найманців, що більш ніж вдвічі переважала у кількості і мала в свому складі шістьох снайперів. Був важкий бій, є загиблі з нашого боку, загинув комбат "БАТЯ" підполковник Олександр Гуменюк, є поранені.

Слід відзначити, що група, яка діяла в наступі змогла знешкодити близько 60 бойовиків, більшість з яких мали расєйські паспорти. Тільки двом снайперам вдалося втекти.
У тому бою Едуард Мальований отримав вогнепальне поранення середньої зони обличчя з руйнацією влицевої кістки, дуги, правої орбіти з пошкодженням правого ока. Фахівці не дають позитивних прогнозів щодо зору правим оком.

Зроблено ряд оперативних втручань по "створенню" кісток обличчя, потрібна буде "гросмейстерська" пластична операція.

Снайпер цілив у голову, але завдячуючи різкому повороту голови та Господу Богу Едік живий.
Куля пройшла через каску від верхнього краю вуха до носа. "Народився у тельняшці". Поки Едуард був у зоні АТО злочинці пограбували квартиру його родини. Грошей в них нема. Працював він ясно не міністром, а звичайним водієм таксі.
Картка Приватбанку - 4149 4978 1126 2148 Мальований Едуард Миколайович.

UPD (19.02.2015) 27 лютого 2015 на Мальованого чекає чергова операція.

UPD (19.06.2015) Після семи операцій обличчя Едуарда стало невпізнаваним, йому встановили протез, за яким портібний щоденний догляд. 15 червня чоловік вирушив на двотижневу реабілітацію до Словаччини.

Відео СТБ

Social Share