Михайло Рибак

Область: 
Житомирська

ОНОВЛЕНО. З сумом на серці повідомляємо, що сьогодні, 14 жовтня, після 6 місяців боротьби за життя, Михайло пішов з життя. Вічна пам'ять.
---

10 липня, військовослужбовцю в/ч 2331 Михайлу Рибаку виповнилося всього 20 років. Однак стан його здоров’я нині такий, що йому не до святкового торту зі свічками.

Після важкого поранення, отриманого в бою під Волновахою у травні цього року, Михайло знаходиться на лікуванні у травматологічному відділенні військово-медичного клінічного центру південного регіону, пише сайт «Ваші інтереси».

Діагноз лікарів: постгіпоксична енцефалопатія, набряк головного мозку. Мозкова кома І-ІІ ступеня. Лікарі ніяких прогнозів не дають.

Крім того, Михайло отримав важку травму внаслідок наскрізного вогнепального кульового поранення променевої кістки лівого передпліччя. Йому було зроблено складну операцію з закритої репозиції уламків променевої кістки.

Стан його важкий, однак, як кажуть, надія вмирає останньою.

Михайло, закінчивши ПТУ № 6 здобув мирну професію водія-автослюсаря. Від армії не “косив” – пішов служити строкову службу одразу по закінченні навчання. Однак радіти поверненню зі служби додому довелося недовго – за кілька місяців його призвали до війська по мобілізації.

Батьки й менша сестра пораненого хлопця вірять у те, що Михайло неодмінно одужає і скоро повернеться додому. Однак на його лікування потрібні кошти, яких у сім’ї немає.

Родина Михайла мешкає у селі Городище Черняхівського району, батько втратив роботу й нині стоїть на обліку в центрі зайнятості. Щоправда, мешканці села усім миром збирали гроші на поїздку батьків до госпіталя, де лікується Михайло. Кілька тисяч дав бізнесмен з Черняхова.

Родина вдячна за їх пожертви й сподівається на подальшу підтримку від людей.


УВАГА! Нова картка тата Михайла 5168 7420 1603 2991 (на ім'я Володимира Михайловича Рибака). Телефон тата для довідок: 096-698-97-75. Попередню картку, на яку ішов збір грошей - зламали. Вона зараз заблокована!


ОНОВЛЕННЯ від волонтера Вікторії Кротової у Facebook: (НА 27 СЕРПНЯ): "Завтра будет консилиум врачей госпиталя, с врачами, которых помогли найти друзья и неравнодушные люди, спасибо всем огромное и низкий поклон! После консилиума будут понятны следующие шаги. Буду сообщать информацию по мере ее появления у меня. Завтрашний день, надеюсь, окончательно прояснит ситуацию. Крошечная надежда, но я рада возможности хотя бы надеяться. Пока остается только молиться..."

Диагноз: ишемический инсульт. Плюс сильное истощение добавилось. Сегодня (29 августа) ему назначили МРТ и Эхо.

Social Share