Олег Івахнюк

Область: 
Івано-Франківська

Івахнюк Олег Петрович , з м. Калуш , Івано-Франківської області мужньо бореться за своє життя, зі страшним болем у стінах військового Госпіталю з 23 липня 2014 року.

Він отримав поранення 3-ма кулями в ліву ногу, кістка пошкоджена вщент, вже переніс 11 оперцій та 12 наркозів, що важко даються і після когожного в реанімації.

Вогнепальне наскрізне і сліпе кульове та осколочне поранення (18.07) медіальної поверхні частини лівого стегна з вогнепальним багато кульовим, перелом лівої стегнової кістки зі зміщенням уламків та наявністю чисельних дрібнихз тіл, лікований АЗФ на стержневій основі. Гострий компортний синдром II ступеня.

Якщо коротко: лікування реабілітація та потреба в допомозі для якісного лікування.

Картка Приват: Івахнюк Олег Петрович :4149 4978 0992 1416

Оновлення (29.09.2015): Олега погодились забрати на лікування іспанські фахівці з великим шансом на одужання. Лікування від 50 тис. євро. Олег вже 15 місяців прикутий до ліжка, то ж зібрані кошти раніше та інтенсивне лікування, яке не дало великого успіху виснажило, як морально так фінансово, тільки фахівці можуть врятувати його пошкоджену спину , врятувати від цілковитого паралічу та загрози ампутації ноги.

Оновлена інформація: 
10.06.2016
Олег продовжує лікування в Іспанії. Реабілітація (SIRN) за останній місяць обійшлася в 740 євро. Крім цих процедур український фізіотерапевт Костя робить Олегові масажі, лікарі з Тарагони вставляють зуби. Олег вже має початковi ортези, які йому потрібні для того, щоб починати ходити.

Social Share