Олександр Коба

Область: 
Полтавська

22-річний полтавець, відомий активіст і громадський діяч, нині солдат 1 взводу 5-ї роти спецбатальйону «Дніпро-1», в зоні АТО отримав важке кульове поранення.
Куля пройшла Олександру в живіт.

Він втратив багато крові і зараз перебуває у стабільному, але тяжкому стані під наглядом медиків (куля пройшла навиліт, пошкоджена одна нирка і кишечник).Лікарі зробили операцію, видалили близько 15% кишечника, врятували нирку. Далі йому потрібне лікування і подальша реабілітація.

Активіст ставив громадські інтереси вище за власні, місяць тому поїхав на Схід добровольцем  захищати Україну, пройшов належний вишкіл, став одним з кращих бійців.

Довідка: Олександр Коба (1992 р.н.) – громадський активіст, засновник позапартійної просвіти – громадської організації «ЗЛАМ стереотипів», один з лідерів Полтавського Євромайдану. Співорганізатор «Мегамаршів у вишиванках» , кінофесту «Відкрита ніч» , багатьох благодійних  та просвітницьких  заходів.

Оновлена інформація: 
07.07.2015
Півроку тому Олександр знову повернувся на Схід, хоча нинішній свій стан оцінює на "трієчку". Каже, що має необхідні ліки, а кошти наразі краще збирати для тих, хто у гіршому стані. За прогнозами лікарів на відновлення та покращення здоров'я Олександра потрібен час - кілька років.

Social Share