Олександр Швецов

Область: 
Житомирська

Житомирянину, Олександру Швецову потрібна наша підтримка та матеріальна допомога.

В свої 29 хлопець був призваний на військову службу. 31 березня Олександра направили у військову частину А-0409,  30 окремої механізованої бригади, де з честю він виконував свій службовий обов’язок в зоні антитерористичної операції.

4 липня разом з іншими військовими він наближався до Луганська звужуючи в кільце оточення сепаратистів, та бій виявився не рівним.

Олександр отримав вогнепальне осколкове наскрізне поранення лівої гомілки з пошкодженням підколінної артерії. Втратив 2 літра крові. Операція  шунтування артерії виявилася не ефективною. Кровоток лівої кінцівки не відновився.

5 липня лікарський консиліум прийняв рішення на невідкладне хірургічне втручання за життєвими показниками та Сашку ампутували ліву ногу на рівні стегна.

Сьогдні Олександр перебуває в Києвському військовому госпіталі, проходить реабілітацію та лікування. Сашко не втратив оптимізму, тримається бадьоро. Але молодому хлопцю потрібен якісний сучасний протез.

Підтримаймо нашого героя. Це можливо зробити перерахувавши кошти на особисту карту Сашка.

Реквізити картки мами Саші - 5168 7423 4842 3553, Воробйова Олена Георгіївна

ФОТО - VIVA

Оновлена інформація: 
22.02.2016
Ось уже близько півроку, як Саша ходить на протезі, і з кожним днем у нього все краще і краще виходить. Він очолив Асоціації ветеранів АТО в Житомирській області, разом з хлопцями намагаються один одному якось допомогати.

Social Share