Олександр Вознюк

Область: 
Житомирська

Людмила Вознюк із Лугинського району на Житомирщині вже третій тиждень не відходить від свого пораненого сина Сашка, який був мобілізований в Новоград-Волинську бригаду і потрапив під обстріл у зоні АТО на початку липня. До цього часу він так і не зміг добре пояснити матері, що тоді сталося і як отримав травми.

Свої прохання пише на телефоні чи папері, а харчується через трубку.

Людмила Григорівна дуже переживає за сина, адже той буквально втратив частину обличчя, зуби, щелепи, а замість них йому вставили пластину. Лікарі й досі не можуть сказати точно, що робитимуть далі, але процес подальшого лікування та реабілітації буде складний.

В першу чергу необхідно буде відновити пошкоджені частини обличчя, а тоді братися за пластику. Хлопець дуже молодий, батька нема, а мати залишила господарство на рідних і постійно сидить біля нього. Каже, що односельчани зібрали трохи коштів для неї, коли дізналися, що в родині горе.

Після поранень хлопця спочатку перевезли в Харків, а через кілька днів - до Києва, де зробили операцію, що тривала 9 годин. У київському військовому шпиталі, за словами жінки, лікарі роблять усе необхідне, а також медикаментами забезпечують в повному обсязі безкоштовно, однак після додаткових обстежень, можливо доведеться продовжити лікування за кордоном. Наразі гроші потрібні і на перебування матері в Києві, на різні витратні матеріали та для подальшої реабілітації.

Їх вже зараз можна перераховувати на банківську картку ПриватБанку Людмили Григорівни - 4149 6258 0824 0905.

Попередньо можна зателефонувати матері - 068 04 01 384 і уточнити потреби

Оновлена інформація: 
02.07.2015
У серпні Олександру в Києві планують зробити операцію - вставити щелепу. І лише після цього хлопцеві поставлять зуби. Наразі ж він їсть переважно супи, хоча хоче усе скуштувати. Ніяк не може звикнути, що через відстність зубів не може жувати. Хлопець вже отримав третю групу інваліда війни, але не отримав посвідчення учасника бойових дій.

Social Share