Роман Огурківський

Область: 
Житомирська

36-річний Роман Огурківський отримав 85% опіків тіла. Йому зробили біля двох десятків операцій. Чоловік у свідомості, але його стан вкрай важкий.

Роман з села Крилівка Андрушівського району Житомирської області. Поранення отримав у травні під час АТО. Зараз чоловік у київському опіковому центрі. З ним дружина Ольга. Допомагають волонтери. Коли стан чоловіка стабілізують, йому можна буде їхати на лікування за кордон. Для цього родина грошей немає. Тому просять всіх небайдужих допомогти.

Ольга з Романом мають доньок - Аїді 13 років, Ангеліні 6 років. Жінка просить допомогти в підготовці діток до навчального року року. Про це інформує група Допомога дітям майдану у Фейсбук.

"Аїда іде в 8 клас, Ангеліна цього року буде першокласницею. Для дівчат потрібні портфель(для Ангеліни) і сумка(для Аїди); зошити в клітинку, в лінійку і в косу лінійку; ручки; фломастери; альбоми; пластилін; форма чорного кольору на зріст 150-152 см для старшої, та 112 см для молодшої; туфлі 37 та 29 розмірів. Також для Аїди потрібна вишиванка на довгий рукав, оскільки перший дзвоник вирішено проводити в вишиванках. Кошти на спеціалізовані зошити та підручники ви можете перерахувати на картку", - йдеться у повідомленні.

UPD (19.02.2015)  З  жовтня 2014  року він лікувався в США (Бріджпорт госпіталь) і лише в середині лютого 2015 року повернувся в Україну. Попереду у Романа ще два роки реабілітації, його оголену шкіру потрібно відновлювати, опорно-рухові функції зміцнювати. Він самостійно робить розписані американськими фахівцями вправи, але цього недостатньо. На реабілітацію потрібні гроші, а у родини з маленького села Житомирської області їх катастрофічно бракує навіть на найважливіше.
Карта Приватбанку 4731 2171 0844 3720. Телефон дружини Ольги 097-767-09-09
 

Social Share