Роман Панченко

Область: 
Запорізька

Роману Панченку із Запоріжжя - титанові пластини в хребет поставили минулого тижня. Організм відреагував так, що підскочила температура, тому поки Рома на прогулянках не буває. Його мама Ольга Панченко каже, що томограма не виявила пошкоджень спинного мозку - це дає надію знову в майбутньому стати на ноги. Зараз із солдатом займаються реабілітологи, він піднімає гантелі і для тренування грудної клітини надуває кульки.

"Син трохи читає або пробує грати в шахи, але довго не виходить - починає боліти голова. А від прогулянок настрій відразу поліпшується "- розповідає Ольга Борисівна.

За два тижні небайдужі люди перерахували на картку мами Романа 40 тис грн. Але знайшлися і ті, що спробував поживитися на чужій біді.

"Зателефонував чоловік і став розпитувати про стан сина. Таких дзвінків багато, коли люди, перш ніж перевести гроші, дізнаються, що сталося і на що вони підуть. Але він завів довгу розмову, став випитувати і зовсім не до теми, а потім нібито для переказу грошей став умовляти, щоб я пішла до банкомату і повідомила йому якісь дані. Я зрозуміла, що він шахрай, адже для переказу не потрібно нічого, крім номера картки", - розповідає мама Романа Ольга Панченко (зв'язатися з нею можна за тел. (066) 579-23-69).

Перерахувати допомогу Роману Панченко можна на банківський рахунок:

Картка Приватбанку "Універсальна"

4149 4378 3833 6590

Одержувач: Панченко Ольга Борисівна

Оновлена інформація: 
13.11.2015
"Після пораненян я нічого не міг. Ні повернутись, ні одягтись, ані поїсти. Почали займатися з реабілітологом. Потроху посадили, почали одягатись, їсти, жити. Через 4 місяці (місяць реанімації, 3 місяці реабілітації) все міг. Окрім ходити. ", - розповідає Роман. Хлопець досі пересуваться на візку.

Social Share