Середа Дмитро

Область: 
Сумська

26-річному саперові Дмитру Середі потрібна допомога. Він отримав важкі осколкові поранення в зоні АТО. Товаришам вдалося витягти пораненого Дмитра з-під мінометного обстрілу. Бійцю потрібне тривале лікування та реабілітація.

Дмитро Середа з Охтирки Сумської області. Майже рік прослужив у Збройних Силах України. Поранення отримав 25 травня цього року.

"Група з 25 осіб перебувала на завданні в селищі Водяне поблизу Донецького аеропорту. На нічліг хлопці розмістилися в одному з будинків селища. Бойовики почали цілеспрямовано стріляти саме туди, де стояла група саперів. Вже потім хлопці побачили безпілотник, який кружляв над їхнім будинком, робив коригування. Діма вийшов на вулицю подзвонити рідним, сказати, що у нього все гаразд. Почув хлопок, почався обстріл. Перша міна розірвалася недалеко від Діми. Осколки зрешетили все тіло: ноги, права рука, правий бік, грудна клітка, очі. Тільки завдяки товаришам Діма залишився живий. Вони примудрилися витягнути його з під обстрілу і швидко відправити до медиків. Все відбулося дуже швидко, в лікарню Діма потрапив у шоковому стані. На сьогоднішній день зроблено вже 8 операцій. Зараз йому роблять пластику і загоюють відкриті рани. А потім лікарі будуть займатися ногами. У нижніх кінцівках не вистачає фрагментів кісток. Лікування та реабілітація будуть дуже тривалими", - пише на своїй сторінці у Фейсбук волонтер Вікторія Гречина.

Діма лікується в опіковому центрі Дніпропетровська. З ним постійно рідні.

"У Діми чудова сім'я. Ні на хвилину він не залишається один. Є дівчина. Є величезне бажання створити свою сім'ю, виховати дітей. Адже у нього тепер все життя попереду. Для того щоб все це здійснилося Дімі потрібна наша допомога. Будь-які, навіть не великі гроші, будуть просто необхідні", - пише Вікторія.

Реквізити для допомоги:
Карта ПРИВАТБАНК № 4149 4978 2734 9533 Середа Лідія Олексіївна (мама).
Контактний телефон мами: (097) 4727215.

Social Share