Сергій Калитюк

Область: 
Дніпропетровська

У 21-річного дніпропетровця Сергія Калитюка з-під лопатки вийняли третю кулю, яку через тяжкий стан не могли витягти більше трьох тижнів. Знімок МРТ дав обнадійливий результат - хребет пошкоджений, але спинний мозок не ушкоджено. Лікарі ще Сергію на хребті поставлять титанові пластини.

"Я другий день вже виїжджаю в колясці на вулицю в затінок, але сидіти поки важкувато. Реабілітологи розминають ноги, роблять масаж, згинають суглоби, піднімають ноги, але я їх як і раніше не відчуваю. Поріг чутливості потроху опускається - якщо раніше я не відчував дотик на рівні грудей, то зараз вже відчуваю на рівні живота ", - розповідає Сергій. Постійно до нього зі словами підтримки та з пропозиціями допомоги приходять львів'яни, а днями місцевий музичний магазин навіть подарував гітару.

"Я самоучка, трохи навчався перед армією. Подарунку дуже радий, і хоча лежачи грати не дуже зручно, потроху вчу пісні ", - посміхається Сергій.

Мама Сергія Калитюка Тамара була вражена тим, скільки людей відгукнулися на її прохання про збір грошей на реабілітацію сина.

"Шлють з усієї України, з Петербурга і навіть наші заробітчани з Італії. Дай їм Бог здоров'я. Вже вдалося зібрати близько 50 тис грн. Лікарі поки не говорять про реабілітацію, але люди, які перенесли схожі операції, розповідають, що потрібно не менше 70 тисяч. Зараз я постійно з сином. У Дніпрі відпросилася з роботи, а у Львові мене поселили в Будинку офіцерів. Місцеві жителі, дізнавшись мою історію, передають Серьожі овочі зі своїх городів і домашнє молоко", - розповіла Тамара Калитюк.

Номер картки ПриватБанк: 4149-4978-1620-4129

Одержувач: Калитюк Тамара Грантовна

Сергій за більш, ніж рік, після поранення.

Оновлена інформація: 
16.10.2015
Хлопець проходить реабілітацію.

Social Share