Сергій Рубан

Область: 
Житомирська

Рубан Сергій Миколайович народився 1991 року в селі Троковичі Житомирської області.
Після закінчення школи здобув професію муляра.

У 2009 році вступив до лав Збройних Сил України на строкову службу.

У 2013 році вирішив пов’язати своє життя з військовою службою в 95-й Окремій аеромобільній бригаді.
Проходив військову службу у військовій частині польова пошта В2010. З 22 квітня брав участь у антитерористичній операції по врегулюванню кризової ситуації в Україні.19 липня 2014 року біля Лисичанська Луганської області отримав вогнепальне поранення правої лобової ділянки. Після чого Сергій у важкому стані був доправлений у Вінницький шпиталь, де йому зробили дві операції.
20 січня у Вінницькому шпиталі Сергію зробили операцію (поставили пластину) вартістю понад 30 тисяч гривень, яку оплатили благодійники.
3 лютого, Рубана виписали додому. Про це повідомила в соцмережі житомирська волонтерка Світлана Іщук.

Оновлена інформація: 
12.05.2015
Після проведення операції стан Сергія не покращився. У нього постійно «крутиться» та болить голова, щодня трапляються приступи, будь-які зайві звуки його неабияк дратують, через це майже весь час хлопець проводить у чотирьох стінах. У квітні Рубан побував у санаторії «Пуща-Водиця», але запропоновані процедури йому або не допомагали, або ще більше шкодили. Приміром, після масажу йому стало ще гірше. Наразі хлопець вдома (с Троковичі) приймає лише одні ліки, які йому приписали в Черняхівській районній лікарні. А родина тим часом шукає лікарів, які б могли проконсультувати Сергія і визначити подальше лікування. Хлопця постійно підтримує його кохана дівчина Сніжана, мама та сестра-студентка. Усі вони живуть у маленькій хаті. Мама тільки почала займатися оформленням передбачених пільг, оскільки посвідчення учасника бойових дій Сергій отримав лише 19 березня 2015 року. Карта Приватбанку 4149 4978 2472 3433 на ім’я Рубан Марії Миколаївни.

Social Share