Сергій Товстик

Область: 
Дніпропетровська

Сергій Товстик втрат у боях обидві руки. Чоловіку потрібно назбирати гроші на протезування. Пише «ТСН».

Він прикривав з гранатометом своїх товаришів на блок-пості, встиг підбити танк противника, але через важкі поранення залишився без обох рук. Історія уродженця Дніпропетровщини Сергія Товстика вражає. Зараз він перебуває у Львівському військовому шпиталі. Попереду місяці лікування та реабілітації. Медики та родина вже шукають гроші на протези, вони обійдуться у десятки тисяч доларів. Медики із багаторічним досвідом зізнаються – таких важких поранень вони ще не бачили.

Одну руку Сергій Товстик втратив на полі бою. За другу хірурги намагалися боротися, але і її довелося ампутувати. Сергій до війни працював програмістом. Штучні руки йому готові виготовити у Львові. Але щоб вони були максимально функціональними – необхідні дорогі комплектуючі. За попередніми підрахунками протез тільки на одну руку коштуватиме близько ста тисяч доларів. Наразі дружина намагається зібрати необхідну суму грошей на нові руки для нього. Сам Сергій запевняє, попри поранення він не втрачає оптимізму.

Картка «ПриватБанк», 5211 5373 2062 7172, Товстик Олеся Павлівна, (гривні)
Картка «ПриватБанк», 5168 7572 4246 2135, Товстик Олеся Павлівна (долари).

ФОТО ОLeksandr Stetsenko

Оновлена інформація: 
25.12.2015
Сергію встановили біонічний протез правого передпліччя. Крім кисті він ще отримав електричний гачок, який може встновлявати замість кисті і виконувати додаткові функції. Гачок може витримувати більші навантаження.

Social Share