Шовковий Сергій

Область: 
Чернігівська

Шовковий Сергій молодий офіцер, йому 21. Він серйозно постраждав під час проведення операції в зоні АТО.

На війну 21-річний молодший лейтенант Сергій Шовковий потрапив одразу після закінчення Львівської військової академії.

21 червня він відсвяткував випускний, а 23 липня вже командував взводом у складі першої танкової бригади під Луганськом. Сергій розповідає, другого серпня позиції, на яких перебував його підрозділ, зазнали мінометного обстрілу з боку проросійських терористів. Пораненому військовому наклали джгут на ногу і довезли до найближчого шпиталю, звідти вертольотом до Харкова, далі літаком до Києва. Весь цей час боєць був притомний. Він втратив майже два з половиною літри крові, але  вижив. Втім, ліву ногу врятувати не вдалося. Крім ампутованої ноги у Сергія роздроблені кістки лівої руки, численні осколкові поранення правої ноги.

Сергій з дитинства мріяв стати військовим, його батько – десантник. Після проходження реабілітації хлопець планую повернутись до лав Збройних сил.

«Сергій поїхав на Схід, щоб врятувати наші життя і подарувати нам мир і спокій, а теперь ми повинні допомогти йому! Хто чим зможе! Дуже прошу», - пише у соціальній мережі Тетяна Виноградова.

Реквізити: Картка Приват Банку 5211 5379 0169 2231 Шовковий Сергій Сергійович

фото - viva.ua

Оновлена інформація: 
10.02.2016
Вже рік, як Сергій непогано справляється з протезом, майже не звертає уваги на те, що у нього не вистачає однієї кінцівки

Social Share