Володимир Домнич

Область: 
Івано-Франківська

19-річний Володимир Домнич. Родом із Івано-Франківська, контрактник 24-ї бригади. У боях під Зеленопіллям, хлопець отримав кілька тяжких осколкових поранень. Тепер на інвалідному візку, але це тимчасово.

"У мене діагноз на два абзаци, - дістає планшет із фотографіями поранень. – Маю наскрізне поранення стопи і переломи двох кінцівок".

Лікарі обіцяють, що до Нового року Володимир вже буде ходити. "Маю дуже хорошого ангела-охоронця. За два метри від мене вибухнув снаряд, а я живий, - розповідає він. – Нещодавно подав документи в Львівську академію Сухопутних військ. На десантника. Прийняли. Як тільки видужаю, буду вчитися". Начальник військового навчального закладу, генерал-лейтенант Павло Ткачук вручив хлопцю нагрудний знак Академії.

До цього Володимир вичвся у Прикарпатському Військово-спортивному ліцеї, який закінчив у 2012 році, Вищому художньому училищі (2013 рік). Пів року провчився у Лісотехнічному університеті, а потім вирішив йти контрактником в армію. Це був перший крок наближення до мрії. На війні відчув увесь смак своєї майбутньої "професії". Бував в Амвросіївці, Савур-Могилі, Маріуполі.

Попри все Володя дуже життєрадісний та веселий хлопчина, який і сам не засмучується й іншим не дає.

Рахунок ПриватБанку відкритий особисто на Володимира: 4149 4978 0403 9925

Джерело: Волонтерська сотня-Львів
 

Social Share