В'ячеслав Буйновский

Область: 
Сумська

Війна на сході України назавжди змінила його життя. В'ячеслав Буйновский повернувся з АТО без ноги і без руки. Зараз 40-річний боєць батальйону "Айдар" знаходиться на лікуванні в київському військовому шпиталі у важкому стані. Йому необхідна довготривала реабілітація і подальше дороге протезування. Коли почалася революція, він одним з перших приїхав на Майдан. З початком агресії проросійських бойовиків В'ячеслав добровільно пішов захищати свою Батьківщину.

Чотири мІсяці він прослужив у батальйоні «Айдар». Багато разів брав участь у найскладніших воєнних операціях. Неодноразово бував у справжньому пеклі. Втім, одного разу разу фортуна відвернулася від В'ячеслава. Першого вересня на позицію в місті Щастя, де стояли Буйновський з товаришами, напали російські диверсанти. «Один з них кинув гранату. Я побачив, що граната поруч приземлилася, я ще встиг її трошки відкотити і вибух прогримів. Потім був дим, а потім я дивлюся у мене нога відірвана, кисть у мене булла, ще пару пальців висіло», – розповідає чоловік. «Першу допомогу надали в місцевій лікарні, потім літаком доправили до Харкова, звідти на реанімобілі в Київ», – згадує Айдаровець.

Катерина Михайлівна не відходить від сина. Про, те, що Славка «зачепило», їй повідомили його товариші. Страшну ж правду жінці розповіла сестра Буйновського. До Майдану В'ячеслав працював автомеханіком і будівельником у себе в місті Кролевець на Сумщині. З житла у бійця тільки 12 метрова кімната. Чоловік зізнається – жити там після поранення не зможе, адже жодних умов там немає.

Далі на В'ячеслава чекає тривала реабілітація та дороге протезування відразу двох кінцівок. Грошей на протези у родини немає. Єдиний дохід Буйновських - пенсія мами в 1000 гривень.

Картка «ПриватБанку», 5168 7572 3191 8378, Буйновська Катерина Михайлівна.

Оригінал: http://tsn.ua/dopomoga/boyec-batalyonu-aydar-v-yacheslav-potrebuye-dopom...
                 https://www.youtube.com/watch?v=0jijAuYm7Ik&feature=youtu.be&a

фото - viva

Оновлена інформація: 
18.02.2016
В'ячеславу встановили протез руки. «Я все можу робити, – каже чоловік, показуючи, як тримає рукою-протезом чашку. – Машиною кермую, якщо щось потрібно – полагоджу. Я краще сам якось упораюся, – нехай це буде трішки довше і не так охайно, як раніше, але краще я сам. Мені не потрібна фізична допомога, я й сам собі пораджу. І співчуття, жалості мені не потрібно. Не люблю, коли зі мною панькаються. Мені достатньо рівних з усіма можливостей. Я потребую тільки розуміння. Щоб до мене ставилися так, як до звичайнісінької людини».

Social Share