Ярослав Миронов

Область: 
Житомирська

Місяць тому в бою в місті Рубіжне, Луганської області, офіцер Ярослав Миронов отримав поранення і втратив ногу.

Зараз Ярослав мріє про сучасний протезі, який дозволить йому вести повноцінне життя. Втім, коштів на дорогий протез немає.
Про бій в Рубіжному 22 травня, тепер вже капітан, Ярослав Миронов розповідає неохоче. Згадувати пекло, в якому побував – боляче, зізнається він.

Підрозділ, в якому знаходився, тоді ще, старший лейтинант Миронов вирушив на допомогу військовим, які неподалік потрапили в засідку терористів.

У тому бою українські військові втратили техніку, троє хлопців загинули і ще п'ять були поранені. Серед них і Ярослав. Куля чеченського терориста потрапила йому в ногу.

Далі були лікарня в Рубіжному і переліт на вертольоті у Харків. Операція тривала п'ять годин. З моменту поранення пройшло більше доби, час ішов на хвилини.

Тепер не тільки нога але й життя офіцера опинилось під загрозою. Не дочекавшись медичного літака Миронова з Харкова швидкою доправили у Київський військовий шпиталь.

Тут чоловіку ампутували ногу, щоб врятувати життя. Дружина Галина і сестра Людмила весь час поруч. Підтримують Ярослава і товариші по службі.

Та й сам він не впадає у відчай - мріє повернутися на службу. А також здобути вищу військову освіту. Допомогти обіцяв президент Порошенко.

З рук головнокомандувача Ярослав отримав орден Богдана Хмельницького III ступеня. Ярослав каже, що досі не вірить, що в нього більше немає ноги.

Аби вести повноцінне, активне життя і повернутися до армійських лав військовому потрібен надсучасний дорогий протез, який коштує кілька десятків тисяч євро. Дружина і сестра Ярослава Миронова зізнаються - придбати протез самостійно родина не взмозі. То ж звертаються до всіх не байдужих, допомогти молодому бійцю отримати протез і повернутися на військову службу, передає ТСН.

0675464441 сестра Людмила
Картка ПриватБанку 5168 7420 1279 9064 (для гривень) на ім’я дружини Миронової Галини Василівни тел.: (098)706 82 47),

4731 2171 0247 9498 (для доларів), 4731 2171 0247 9530 (для євро).

 

Оновлена інформація: 
13.08.215
Ярославу встановили протез. Чоловік навчається у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського. Рідні дякують усім, хто свого часу допомогав Ярославу, а нині закликають допомогати іншим пораненим.

Social Share