Юрій Весельський

Область: 
Житомирська

20-річний десантник Юрій Весельський з Житомира служив у 95-й окремій аеромобільній бригаді. 22 червня отримав важке поранення в зоні АТО. Лікарі вже ампутували Юрію праву ногу.

Він потребує термінового лікування за кордоном, що дозволить встановити протез та врятувати ліву нижню кінцівку. Про це інформує Волонтерська сотня у Фейсбук.

Для лікування Юрія за кордоном родина має зібрати понад 100 тисяч євро.

"22 червня він разом з бійцями четвертої роти 95-ї аеромобільної бригади колоною супроводжував бойову техніку, коли на них було здійснено напад. БТР, яким керував Юрій, першим прийняв удар із РПГ, який пробив машину наскрізь. Юрій зміг вивести БТР із зони обстрілу, чим врятував своє життя і життя бойових товаришів", - йдеться у повідомленні.

Родина самотужки зібрати гроші на лікування не може, тому звертаються до всіх небайдужих по допомогу.

Батько Юри також військовий. Він зараз в зоні АТО.

Мама - вихователька дитячого садка. Після двох операцій на серці доглядає сина в госпіталі. В сім'ї ще двоє дітей - школярів.

Номер картки мами Юрія, Приватбанк:

5168 7420 1198 0574 Косова Оксана Степанівна

 ОНОВЛЕННЯ:
У грудні 2014 року Юрію встановили протез ноги в Італії.


21 лютого 2015 року Юрій повернувся в Україну. В аеропорту Жуляни Весельського зустрічали рідні, друзі та товариші по службі.

 

Оновлена інформація: 
13.02.2018
Після лікування та протезування Юрій повернутися на військову службу до рідного Житомира. Він займав посаду інструктора в 199-му навчальному центрі ВДВ ЗСУ. Став учасником та обличчям мультимедійного проекту "Переможці", проекту "Безмеж", брав участь у спортивних змаганнях воїнів АТО "Ігри героїв", флешмобах та соціальних проектах. Він дефілював у модному показі на на «Ukrainian Fashion Week», у 2015 році став позаштатним радником міністра молоді та спорту, а у червні 2017 році одружився з журналісткою Юлією Соцькою. Переїхав жити і працювати в столицю.

Social Share