Зубик Василь

Область: 
Львівська

Зубик Василь, 38 років, боєць 24-ї окремої Залізної механізованої бригади, поранений під с. Георгіївка (Луганська область). Василь народився та вирісна Львівщині, у с. Стрептів Кам’янка-Бузького району.

Чоловіка мобілізували для несення служби у зоні АТО у червні минулого року. Він приймав участь у визволенні м. Попасна Луганської області, атакож обороняв позиції українських військ на багатьох блокпостах у Луганській та Донецькій областях.

Василь – солдат зі славнозвісної 24-ї окремої Залізної механізованої бригади. Поранення отримав ще 20 серпня минулого року. Тоді українські бійці потрапили у пастку ворога: сепаратисти атакували блокпост, а потім пішли у відступ. Тим часом інша частина бойовиків зайшла позаду блокпосту та відкрила мінометний вогонь. Пораненого бійця доставили у Лутугине. Потім він лежав у госпіталях Харкова, Житомира та Львова.

Травма: Ліва нога: дефект проксимальної частини великогомілкової кістки 100-120см³; з неправильним зрощенням перелому, пошкоджений колінний суглоб. У випадку непроведення своєчасного лікування з використанням клітинних технологій хлопцю загрожує ампутація через нефункціональність ноги. Протягом 5 місяців госпіталізації Василь переніс кілька операцій, які не дали ефекту. Був навіть гнійний процес. Зараз апарат зовнішньої фіксаціїтримає непрацюючий колінний суглоб, а на деяких ділянках кісток гомілки вже утворилося неправильне зрощення. Випадок вимагає швидших дій лікарів – привести в порядок кістки, замістити дефект тканин власним клітинно-тканинним матеріалом Василя та врятувати суглоб.

Картка «ПриватБанку», 5168 7572 6173 7888, Зубик Василь Миколайович.

Social Share