20-річний Михайло Фурман 13 Серпня 2014 року у складі 24 окремої механізованої бригади проводив зачистку села Хрящувате Луганської області.
О 12:00 БМП-2, на якій пересувався Михайло, підірвалася на фугасі. Хлопець отримав численні травми.
"Мене і механіка зразу забрали в польовий госпіталь, там я дізнався, що в мене контузія правого ока і розрив хрестоподібної зв'язки", - розповідає про свою травму боєць.
Відтак нині хлопець погано бачить на праве око. "Коли холодно, то, якщо дивлюсь на праве око, то в оці, як в тумані", - продовжує Михайло.