Андрію 26 років. Мобілізований 31 липня. Не сховався, пішов на війну. 17 танкова бригада.
Під м. Попасна, вночі, коли Андрій спав у спальнику, в нього влучила граната, у ногу. Далі 16 діб у Харківському госпіталі. Чотири дні назад перевели у Київ. Сьогодні ногу відняли. Вище коліна.
Тримається, усміхається, мама і тато посміхаються на його жарти крізь сльози.
Василий был призван в ряды вооруженных сил 19-го мая и после двухнедельной подготовки вместе с новыми сослуживцами отправился в зону АТО в Донецкую область.
В течение почти трех месяцев Василий Стуженко в составе батальона «Кривбасс» нес службу непосредственно в зоне боевых действий, в первую очередь на блокпостах.
25-го августа под Иловайском, где понесли большие потери сразу несколько украинских воинских частей, и который стал символом мужества и трагедии наших вооруженных сил, в первую очередь добровольческих батальонов, наш земляк был тяжело ранен.
20 июля бойцам "Айдара" поставили задачу - вывезти раненых из окруженного Луганского аэропорта. Не доехав до блокпоста, группа попала под шквальный огонь. Владимир Примаченко получил осколочные ранения от управляемой фугасной мины.
У 21-річного дніпропетровця Сергія Калитюка під лопатки вийняли третю кулю, яку через тяжкий стан не могли витягти більше трьох тижнів. Знімок МРТ дав обнадійливий результат - хребет пошкоджений, але спинний мозок не ушкоджено. Лікарі ще Сергію на хребті поставлять титанові пластини.
20-річний Антон Конфеткін через важкі поранення перебуває у київському військовому госпіталі. Хлопець потрапив під обстріл "Градом" в зоні АТО.
Сім'я Конфеткіних проживає у Дніпропетровську, там майбутній солдат закінчив школу, працював водієм. У вересні 2013 пішов служити у військо за контрактом. Служив у Дніпропетровську, Харкові, Запоріжжі. У зоні АТО перебував з 1 травня у складі 25-ї Дніпропетровської повітряно-десантної бригади. Захищали від бойовиків луганський аеродром. Поранення Антон отримав 7 серпня, коли віз воду у бригаду.